Navigace

Obsah

AKTUÁLNÍ INFORMACE K BĚŽECKÉMU LYŽOVÁNÍ

Typ: ostatní
JM 4.12.2020 20:08
Vážení návštěvníci Jizerské magistrály,

první sníh je tu a my se opět těšíme, že naše stroje vyrazí do terénu. Ačkoli je doba (koronavirová) všelijaká, přibližujeme Vám aktuální informace o možnostech, které v tuto chvíli nabízí vládní opatření.
  • z usnesení vlády č. 498/2020 Sb., o přijetí krizových opatření, nevyplývá zákaz, ani omezení týkající se rekreačního běžeckého lyžování, které je provozované individuálně
  • Usnesením č. 498/2020 Sb. bylo zrušeno usnesení č. 476/2020 Sb. a neplatí žádné omezení pro pohyb na veřejně přístupných místech. Z těchto důvodů je povolené udržovat běžkařské tratě za účelem provozování rekreačního sportu.
  • Pro sportování na stadionu, který by mohl být považován za sportovní plochu, platí limit nejvýše 2 týmů nebo 2 skupin, který by měl být dodržen při organizovaných trénincích. 

I nadále se budeme snažit dodržovat veškerá hygienická opatření, aby naše možnost připravovat pro Vás Jizerskou magistrálu byla co nejdelší. 

Pevně doufáme, že tato zimní sezóna nebude na základě vládních opatření zkrácená jako ta minulá a všichni udržime stopu do poslední možné chvíle.


Vytvořeno: 9. 12. 2020
Poslední aktualizace: 9. 12. 2020 8:52
Autor: Správce Webu

    #sdilejjizerky Ukažte ostatním, jak je na Magistrále