Obsah
Zítra ráno po 6 hodině vyjedou rolby
Z Bedřichova:
Stadion - U buky - Vládní - Kolem Černé Nisy - Závory - Přítok - Olivetská hora - Hřebínek - Bílé buky - Kristiánov - Nová Louka - Josefodolská přehrada - Prezidentská chata - Valešovka - Bedřichov, stadion
Stadion - Nová Louka - Kristiánov - Rozmezí - Kneipa - Kasárenská - Soušská silnice - Knížecí - Vlašský hřeben - U bunkru - Jizerka, Mořina - Jizerka, Panský dům - Jizerská silnice - Promenádní - Smědava - Písčiny - Předěl - Paličník - Smrková cesta - Smědava - Čihadla - Krásná Máří - Hřebínek - Nová Louka - Bedřichov
Z Jizerky:
Mořina - Václavikova studánka - Soušská silnice - Protržená přehrada - Mariánská Hora - Josefův Důl, Peklo - Jizerka
Dnešní Jizerky nám zaslala @snowymudi, děkujeme 🙂
Poslední aktualizace: 13. 1. 2021 20:28