Obsah
V sobotu zajedeme i na Českou chalupu do Rudolfova
Bedřichova:
Stadion - U buku - Vládní - Kolem Černé Nisy - Rudolfov, elektrárna - Vládní - Rudolfov, Česká chalupa - Závory - Přítok - Olivetská hora - Hřebínek - Bílé buky - Kristiánov - Nová Louka - Josefodolská přehrada - Prezidentská chata - Valešovka - Bedřichov, stadion
Stadion - Nová Louka - Kristiánov - Rozmezí - Kneipa - Kasárenská - Soušská silnice - Knížecí - Vlašský hřeben - U bunkru - Jizerka, Mořina - Jizerka, Panský dům - Jizerská silnice - Promenádní - Smědava - Písčiny - Předěl - Paličník - Nové Město pod Smrkem, Spálená hospoda - Smědava - Čihadla - Krásná Máří - Hřebínek - Nová Louka - Bedřichov
Z Jizerky:
Mořina - Václavikova studánka - Soušská silnice - Protržená přehrada - Mariánská Hora - Mariánskohorské boudy - Josefův Důl (nad lesní bránu) - Josefův Důl, Peklo - Jizerka - Orle (k mostku)
Během dne vyjede skútr a upraví nástupní místo Bedřichov, Maliník přes kanál směrem na Hřebínek.
Poslední aktualizace: 15. 1. 2021 22:27