Obsah
I na neděli vám připravíme čerstvé stopy
Bedřichova:
Stadion - U buku - Vládní - Kolem Černé Nisy - Rudolfov, elektrárna - Závory - Přítok - Olivetská hora - Hřebínek - Bílé buky - Kristiánov - Nová Louka - Josefodolská přehrada - Prezidentská chata - Valešovka - Bedřichov, stadion
Stadion - Nová Louka - Kristiánov - Rozmezí - Kneipa - Kasárenská - Soušská silnice - Knížecí - Vlašský hřeben - U bunkru - Jizerka, Mořina - Jizerka, Panský dům - Jizerská silnice - Promenádní - Smědava - Písčiny - Předěl - Paličník - Nové Město pod Smrkem, Spálená hospoda - Smědava - Čihadla - Krásná Máří - Hřebínek - Nová Louka - Bedřichov
Z Jizerky:
Mořina - Václavikova studánka - Soušská silnice - Protržená přehrada - Mariánská Hora - Mariánskohorské boudy - Josefův Důl (nad lesní bránu) - Josefův Důl, Peklo - Jizerka - Orle (k mostku)
Také vyjede skútr a upraví nástupní místo Bedřichov, Maliník přes kanál směrem na Hřebínek.
Děkujeme za krásné fotky, které nám zasíláte.
Dnes jsme vybrali snímek od Lenky Novákové, která měla možnost jet po ranní upravené trati jako první. Děkujeme.
Poslední aktualizace: 16. 1. 2021 18:33